HOTEL 1. REPUBLIC PRAHA

K rezervaci nepotřebujete kreditní kartu! V některých top termínech si Hotel 1. Republic vyhrazuje právo dodatečně požádat o kartu nebo zálohu jako garanci pobytu.
1. Termín pobytu 2. Ceny a Pokoje 3. Osobní údaje 4. Potvrzení
Datum příjezdu:
Počet nocí:
republic1.jpg

Hotel 1. Republic je situován v centru Prahy, 400 metrů od Václavského náměstí, v klidné lokalitě a v přímém dosahu hromadné dopravy. Vznikl rekonstrukcí prvorepublikového domu (rok výstavby 1925) a je vybaven a certifikován na úroveň 4**** dle standardů AHRČR ve stylu „První republiky“. (První republika je označení pro Československo v období od jeho vzniku v roce 1918 do Mnichovské dohody roku 1938; následující období až do okupace zbytku republiky se označuje jako druhá republika. Toto názvosloví bylo odvozeno od Francie, kde jsou republiky číslovány od Velké francouzské revoluce).

Hotel 1. Republic je Čtyřhvězdičkový hotel v Praze v historickém centru (V Tůních 1625/8, Praha 2)

V najdete 30 dvoulůžkových pokojů, 8 apartmánů (50 m²) a 4 apartmány de luxe (60 m²). Každý pokoj i apartmán bude vybaven klimatizací, ventilací, minibarem, trezorem, LCD televizorem, DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, pevným připojením na internet, WIFI, koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, sprchovým koutem nebo vanou. Nabízíme možnost připravit si šálek čaje a kávy přímo na pokoji. Všechny pokoje nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost, například chipové karty pro přístupy do jednotlivých zón či nová generace požární signalizace.


Hotel 1. Republic - Čtyřhvězdičkový hotel v Praze

republic2.jpg

Hotel nabízí svým hostům standardní služby na úrovni 4****, kromě jiného i hlídání dětí a možnost užití vybaveného dětského koutku. Samozřejmostí je volný přístup na internet. V hotelu 1. Republic dále najdete recepci s nepřetržitým provozem, lobby bar, beauty wellness centrum, mini-půjčovnu DVD, knižní koutek, školící a kongresové centrum, které se skládá ze dvou sálů s celkovou kapacitou 100 osob.

Vždy chceme našim klientům nabídnout i něco navíc, proto bude každému hostu, ihned po příjezdu, servírován jedinečný prvorepublikový dort dle tajného, rodinného receptu provozovatele hotelu. Tuto delikatesu ochutnali například Dr. František Běhounek či Maria Curie-Skłodowska a další osobnosti První republiky.


Hotel 1. Republic - Kontaktní údaje

Hotel 1. Republic naleznete na adrese V Tůních 1625/8, Praha 2. Standardní příjezd je po 14:00 a odjezd je před 12:00. V případě příjezdu před časem standardního příjezdu si můžete zavazadla uschovat v recepci Hotelu 1. Republic.

Podívejte se na Hotel 1. Republic na mapě Prahy
Adresa Hotelu: Hotel 1. Republic, V Tůních 1625/8, Praha 2
Umístění: Historické centrum
Příjezd: 14:00
Odjezd: 12:00
Parkování Nedaleko hotelu
MHD: Metro C, stanice I.P.Pavlova, Bus č. 291 st. I.P.Pavlova

Orientační body a Ubytování v okolí Hotelu 1. Republic
Foto Hotelu

Hotel 1. Republic fotografie 1

Hotel 1. Republic fotografie 2

Hotel 1. Republic fotografie 3

Hotel 1. Republic fotografie 4

Hotel 1. Republic fotografie 5

Hotel 1. Republic fotografie 6

Hotel 1. Republic fotografie 7

Hotel 1. Republic fotografie 8

Hotel 1. Republic fotografie 9

Hotel 1. Republic fotografie 10

Hotel 1. Republic fotografie 11

Hotel 1. Republic fotografie 12

Rezervace ubytování

Lokalita Hotelu

Podívejte se na Hotel 1. Republic  na mapě.
TOPlist