HOTEL PEREGRIN ČESKÝ KRUMLOV

K rezervaci nepotřebujete kreditní kartu! V některých top termínech si Hotel Peregrin vyhrazuje právo dodatečně požádat o kartu nebo zálohu jako garanci pobytu.
1. Termín pobytu 2. Ceny a Pokoje 3. Osobní údaje 4. Potvrzení
Den příjezdu: Den odjezdu: Počet nocí:
čtvrtek
20. Září 2018
pátek
21. Září 2018
1 Změnit termín
Jenolůžkový
pokoj
Dvoulůžkový
pokoj
Apartmá
Odysseus
Přistýlka
Celkem
za pokoj
za 1 noc
CENY NA VYŽÁDÁNÍ CENY NA VYŽÁDÁNÍ CENY NA VYŽÁDÁNÍ CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Vyberte
počet pokojů:

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně.
Ceny platné při příjezdu ne, po, út a st. Víkendové ceny a Velikonoce na vyžádání.Hotel Peregrin Český Krumlov - Tříhvězdičkový hotel

peregrin1.jpg

V centru malebného Českého Krumlova se nachází místo, které nabízí vítané útočiště a ubytování moderním poutníkům, kteří přicestovali zdaleka i zblízka obdivovat krásy města Český Krumlov zapsaného na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hotel Peregrin svým jménem naznačuje své poslání: peregrinus je latinský název pro poutníka nebo cestovatele.

Hotel Peregrin se nachází v historické budově, jejíž základy sahají až do 15. století. Respektujeme historickou hodnotu budovy a originálně ji kombinujeme s moderním vybavením a designovými zařizovacími předměty. Při zařizování jsme kladli důraz také na kvalitní řemeslnou práci. V hotelu najdete dřevěné podlahy, celodřevěné dveře i na míru zhotovený nábytek. Každý pokoj v hotelu Peregrin je originál jak svým vybavením tak i uspořádáním.

peregrin2.jpg

Až se znavíte putováním po křivolakých krumlovských uličkách, usadíte se pohodlně v hotelové zahradě s výhledem na krumlovský zámek a vychutnáte si chvíle pohody se sklenkou výborného vína z naší vinotéky. V celém hotelu vám je bezplatně k dispozici bezdrátové připojení k internetu (wi-fi). V hotelu nenajdete dva identické pokoje. Každý je trochu odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením.Všechny pokoje v hotelu Peregrin však nabízí maximální komfort a všechny jsou samozřejmě vybaveny rovněž koupelnou s vanou nebo s prostorným sprchovým koutem. Z některých pokojů je krásný výhled na zámek, a to buď z oken (v podkrovních pokojích z půdních vikýřů) a nebo dokonce z vlastního balkonu.

Z hotelu Peregrin jsou nejzajímavější místa Českého Krumlova vzdálená jen pár kroků. Ať už se půjdete podívat na státní hrad a zámek, divadelní představení na otáčivém hledišti nebo do muzea, auto rozhodně potřebovat nebudete. Centrum Českého Krumlova přímo vybízí k romantickým procházkám, při kterých zažijete opravdovou atmosféru historického města.


Hotel Peregrin Český Krumlov - Příjezdové údaje

Hotel Peregrin naleznete na adrese Masná 139, Český Krumlov. Standardní příjezd je po 14:00 a odjezd je před 11:00. V případě příjezdu před časem standardního příjezdu si můžete zavazadla uschovat v recepci Hotelu Peregrin.

Podívejte se na Hotel Peregrin Český Krumlov na mapě.
Adresa Hotelu: Hotel Peregrin, Masná 139, Český Krumlov
Umístění: Historické centrum
Příjezd: 14:00
Odjezd: 11:00
Parkování Nedaleko hotelu

Orientační body a Ubytování v okolí Hotelu Peregrin Český KrumlovFoto Hotelu

Hotel Peregrin fotografie 1

Hotel Peregrin fotografie 2

Hotel Peregrin fotografie 3

Hotel Peregrin fotografie 4

Hotel Peregrin fotografie 5

Hotel Peregrin fotografie 6

Hotel Peregrin fotografie 7

Hotel Peregrin fotografie 8

Hotel Peregrin fotografie 9

Hotel Peregrin fotografie 10

Hotel Peregrin fotografie 11

Hotel Peregrin fotografie 12

Rezervace ubytování

Lokalita Hotelu

Podívejte se na Hotel Peregrin Český Krumlov na mapě.
TOPlist