PENSION ZDERAZ PRAHA

K rezervaci nepotřebujete kreditní kartu! V některých top termínech si Pension Zderaz vyhrazuje právo dodatečně požádat o kartu nebo zálohu jako garanci pobytu.
1. Termín pobytu 2. Ceny a Pokoje 3. Osobní údaje 4. Potvrzení
Den příjezdu: Den odjezdu: Počet nocí:
úterý
19. Září 2017
středa
20. Září 2017
1 Změnit termín
Apartmán
pro 2 osoby
Apartmán
pro 3 osoby
Celkem
za pokoj
za 1 noc
1250 CZK
cca. 52 EUR
1550 CZK
cca. 64 EUR
Vyberte
počet pokojů:

V ceně ubytování je DPH. V ceně není snídaně.

Zobrazit detail ceny

zder2.jpg

Pension Zderaz se nachází v klidné ulici v samém centru starobylé Prahy. Díky své jedinečnosti je tato část města pod ochranou UNESCO. Dokonce i dům, ve kterém se pension nachází, je kulturní památkou, jejíž původ sahá až do 16.století. Objekt byl roku 1846 přestavěn v klasicistním stylu a tato jeho tvář se dochovala dodnes. Ve středověku byl dům součástí barokního klášterního komplexu Křížovníků, strážců Božího hrobu. A právě středověk spojuje dnešní pension s tajemnou legendou o mnichovi. Ten podle legendy domem dodnes obchází.

Pension Zderaz je Pension v Praze situován v historickém centru (Na Zderaze 8, Praha 2)

Milovníky historie a památek jistě potěší, že se pension Zderaz nachází pouhých 10 minut chůze od Karlova mostu a 5 minut od Národního divadla. Naši hosté mohou dobře poznat i pražský noční život. Jen pár ulic od pensionu se totiž nachází mnoho jazzových i rockových klubů a také známá několikapatrová diskotéka Karlovy lázně. Pokud toužíte po romantice, můžete se vydat na projížďku loďkou či parníkem po řece Vltavě, která je jen 3 minuty chůze od našeho pensionu.


Pension Zderaz - Pension v Praze

zder3.jpg

V každém apartmá Pensionu Vanco se nachází kompletně vybavená kuchyň (nádobí, vařič, rychlovarná konvice, lednice atd.), takže si v ní můžete bez problémů připravit i to nejnáročnější jídlo. Každé apartmá je vybaveno pohodlnými postelemi (polštáře, peřiny a čisté povlečení jsou samozřejmostí). Každé apartmá má sprchu a toaletu.

K vybavení patří rádio a máte možnost vypůjčit si, za malý poplatek, TV se satelitem. Největší apartmá, číslo 3, je ideáalní pro větší rodiny s dětmi. V našem pensionu také rádi přivítáme vaše psí miláčky.


Pension Zderaz - Kontaktní údaje

Pension Zderaz naleznete na adrese Na Zderaze 8, Praha 2. Standardní příjezd je po 10:00 a odjezd je před 13:00. V případě příjezdu před časem standardního příjezdu si můžete zavazadla uschovat v recepci Pensionu Zderaz.

Podívejte se na Pension Zderaz na mapě Prahy
Adresa Pensionu: Pension Zderaz, Na Zderaze 8, Praha 2
Umístění: Historické centrum
Mapa Prahy: Podívejte se na Pension Zderaz na mapě Prahy
Příjezd: 10:00
Odjezd: 13:00
Parkování
MHD:

Orientační body a Ubytování v okolí Pensionu Zderaz

V případě, kdy hledáte ubytování v této lokalitě a Pension Zderaz Vám nevyhovuje nebo je obsazen zkuste ubytování v okolí:
Foto Pensionu

Pension Zderaz fotografie 1

Pension Zderaz fotografie 2

Pension Zderaz fotografie 3

Pension Zderaz fotografie 4

Pension Zderaz fotografie 5

Pension Zderaz fotografie 6

Rezervace ubytování

Lokalita Pensionu

Podívejte se na Pension Zderaz  na mapě.

QR kód Pensionu

TOPlist