APARTMÁN NÁRODNÍ PRAHA

K rezervaci nepotřebujete kreditní kartu! V některých top termínech si Apartmán Národní 2 vyhrazuje právo dodatečně požádat o kartu nebo zálohu jako garanci pobytu.
1. Termín pobytu 2. Ceny a Pokoje 3. Osobní údaje 4. Potvrzení
Den příjezdu: Den odjezdu: Počet nocí:
úterý
19. Září 2017
středa
20. Září 2017
1 Změnit termín
Apartmán pro 1-4 osoby
Celkem
za pokoj
za 1 noc
2880 CZK
cca. 120 EUR
Vyberte
počet pokojů:

V ceně ubytování je DPH. V ceně není snídaně.

Zobrazit detail ceny

narodni1.jpg

Apartmán Národní s prostornou terasou a výhledem na Hradčany se nachází v srdci Starého Města na Národní třídě. Je vzdálen jen pár kroků od Národního divadla, Karlova mostu, Václavského i Staroměstského náměstí. Tento apartmán má jedinečnou polohu, neboť se nachází v historickém centru Prahy. Ke všem historickým památkám, do nejlepších restaurací a barů, divadel, muzeí a velkého množství obchodů to je jen, co by kamenem dohodil.

Apartmán Národní 2 je Apartmán v Praze situován v historickém centru (Národní 981/17, Praha 1)

Zcela nově zrekonstruovaný apartmán se nachází v 5. patře Paláce Paukert na Národní třídě. V přízemí domu je recepce a z důvodu bezpečnosti se dům na noc uzamyká. V domě je výtah. Apartmán Národní má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, topné těleso, fén), je vybaven novým nábytkem (2011) – manželská postel, noční stolky s lampičkami, prostorná skříň, dvě křesílka se stolečkem, věšák.


Apartmán Národní 2 - Apartmán v Praze

narodni2.jpg

Součástí apartmánu Národní je také TV, satelit, bezdrátové připojení k internetu zdarma, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a drobné nádobí. Součástí apartmánu je prostorná terasa (20 m2), z které se můžete kochat překrásným výhledem na Hradčany a další historické památky Malé Strany a Starého Města. Terasa je od 1.4. do 3.11. vybavena zahradním nábytkem (stůl, křesla, slunečník).

V přízemí Paláce Paukert, kde se nachází náš apartmán, je vyhlášené Lahůdkářství Jan Paukert. Najdete zde širokou nabídku tradičních chlebíčků, které byly vynalezeny zakladatelem firmy Janem Paukertem starším, sýry a masa z různých koutů světa, olivy, dezerty, zmrzlinu a mnoho dalšího. Vybrat si zde můžete i ze široké nabídky kvalitních vín a destilátů. V zadní části lahůdkářství je restaurace, kde můžete v klidu a příjemném prostředí posnídat, poobědvat či povečeřet.


Apartmán Národní 2 - Kontaktní údaje

Apartmán Národní 2 naleznete na adrese Národní 981/17, Praha 1. Standardní příjezd je po 13:00 a odjezd je před 10:00. V případě příjezdu před časem standardního příjezdu si můžete zavazadla uschovat v recepci Apartmánu Národní 2.

Podívejte se na Apartmán Národní 2 na mapě Prahy
Adresa Apartmánu: Apartmán Národní 2, Národní 981/17, Praha 1
Umístění: Historické centrum
Mapa Prahy: Podívejte se na Apartmán Národní 2 na mapě Prahy
Příjezd: 13:00
Odjezd: 10:00
Parkování Nedaleko apartmánu
MHD: Tram 6, 9, 18, zastávka Národní třída nebo Národní divadlo

Orientační body a Ubytování v okolí Apartmánu Národní 2

V případě, kdy hledáte ubytování v této lokalitě a Apartmán Národní 2 Vám nevyhovuje nebo je obsazen zkuste ubytování v okolí:
Foto Apartmánu

Apartmán Národní 2 fotografie 1

Apartmán Národní 2 fotografie 2

Apartmán Národní 2 fotografie 3

Apartmán Národní 2 fotografie 4

Apartmán Národní 2 fotografie 5

Apartmán Národní 2 fotografie 6

Apartmán Národní 2 fotografie 7

Apartmán Národní 2 fotografie 8

Apartmán Národní 2 fotografie 9

Apartmán Národní 2 fotografie 10

Apartmán Národní 2 fotografie 11

Apartmán Národní 2 fotografie 12

Rezervace ubytování

Lokalita Apartmánu

Podívejte se na Apartmán Národní 2 na mapě.

QR kód Apartmánu

TOPlist